Ons Team


Ons team:

Bij OBS de Speurneus werken zeer betrokken teamleden. Zij staan elke dag weer klaar voor alle kinderen, ouders en voor elkaar. Samen “de school maken”, op een open, vriendelijke en enthousiaste manier.

 

Onderstaand de teamsamenstelling voor het schooljaar 2017-2018.

Management Team

Thea Penders

Thea Penders

Directrice

Werkdagen: maandag t/m donderdag

Janet Toussaint

Janet Toussaint

IB groep 1 t/m 5A

Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

Joyce Duchateau

Joyce Duchateau

IB groep 5B t/m 8

Werkdagen (IB): donderdag t/m vrijdag

 

Bij afwezigheid van de directie is een ander aanwezig MT-lid aanspreekpunt

 


Leerkrachten Onderbouw

Jacqueline Maar

Jacqueline Maar

Groep 1-2A en 1-2C

Werkdagen (groep 1/2A): maandag, (groep 1/2C): donderdag t/m vrijdag

Brigitte Hagemeijer

Brigitte Hagemeijer

Groep 1-2A

Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

Yvonne Bloem

Yvonne Bloem

Groep 1-2B

Werkdagen: maandag t/m woensdag

Katja de Vries

Katja de Vries

Groep 1-2B

Werkdagen: donderdag t/m vrijdag

Marijn Lony

Marijn Lony

Groep 1-2C

Werkdagen: maandag t/m woensdag

Erna Terpstra

Erna Terpstra

Ondersteuning in de onderbouw


Leerkrachten Middenbouw

Maud Bogaardt

Maud Bogaardt

Groep 3A

Werkdagen: maandag t/m dinsdag

Meriam v/d Wal

Meriam v/d Wal

Groep 3A

Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

Manon Heuvelmans

Manon Heuvelmans

Groep 3B

Werkdagen: maandag t/m dinsdag

Inge Kerkvliet

Inge Kerkvliet

Groep 3B

Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

Esther Geurts

Esther Geurts

Groep 3B

Werkdagen: woensdag t/m vrijdag, gedurende het zwangerschapsverlof van Inge Kerkvliet

Godfried v/d Heuvel

Godfried v/d Heuvel

Groep 4

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Paul Pelzer

Paul Pelzer

Groep 5A

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Monique Vleeschouwer

Monique Vleeschouwer

Ondersteuning in de middenbouw


Leerkrachten Bovenbouw

Joyce Duchateau

Joyce Duchateau

Groep 5-6B.

Werkdagen: maandag t/m dinsdag

Leonne Logister

Leonne Logister

Groep 5-6B en 8

Werkdagen: (groep 5/6B): woensdag t/m vrijdag, (groep 8): maandag

Nico Persoon

Nico Persoon

Groep 7A

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Wim Logister

Wim Logister

Groep 7B

Werkdagen: maandag t/m dinsdag en donderdag t/m vrijdag

Maud Bogaardt

Maud Bogaardt

Groep 7B

Werkdagen: woensdag

Janine Hamers

Janine Hamers

Groep 8

Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag


Marco Ariu

Marco Ariu

Administratie

Werkdagen: woensdag

Werner Echternach

Werner Echternach

Conciƫrge.

Werkdagen: maandag t/m dinsdag en donderdag t/m vrijdag